Nowa siedziba Elektromaschinen-Service Klähr we Frankfurcie nad Odrą

 

Elektromaschinen-Service Klähr z Brandenburgii Wschodniej obchodzi w tym roku 45-lecie swojej działalności. Właśnie zakończyła się budowa nowej siedziby firmy.

Firma zainwestowała 2,5 miliona euro w halę o powierzchni 1700 metrów kwadratowych w parku przemysłowym Markendorf-Siedlung tworząc w ten sposób nowoczesne środowisko pracy do naprawy, konserwacji i sprzedaży maszyn trójfazowych i prądu stałego, a także technologii sprężonego powietrza. "Zapewnienie sukcesu ekonomicznego średniej wielkości firmie po 45 latach działalności jest wyzwaniem. Aby to osiągnąć, 28 pracowników we Frankfurcie i Eisenhüttenstadt musi codziennie zdobywać szacunek i uznanie naszych klientów", mówi właściciel firmy Matthias Bär. "Dzięki innowacjom technologicznym możemy zoptymalizować czas pracy w nowej hali produkcyjnej".

We Frankfurcie nad Odrą zatrudnionych jest obecnie 22 pracowników. Elektromaschinen-Service Klähr prowadzi również zakład z sześcioma pracownikami w Eisenhüttenstadt aby zapewnić serwis firmie ArcelorMittal.. Działający na całym świecie producent stali jest jednym z jego stałych klientów, podobnie jak Stadtwerke Frankfurt nad Odrą, Frankfurter Wasser- und Abwassergesellschaft, IHP-Leibniz Institute for Innovative Microelectronics, Frankfurter Brauhaus, fabryka płyt wiórowych Beeskow, fabryka Tesla Gigafactory w Grünheide, Propapier PM2 Eisenhüttenstadt oraz inni klienci z przemysłu, średnich przedsiębiorstw i handlu.

W otwarciu nowej siedziby firmy wzięło udział ponad stu gości – przedstawicieli polityki, biznesu, a także dostawców i współpracowników.

 

© BUSINESS LOCATION NETWORK 2023